Scroll down to view a list of current attendees - please log in to book for this event.

London Dinner 2018
Wednesday 05 December 2018
Held in the magnificent Ballroom at the RAF Club, 128 Piccadilly, London W1J 7PY.

We'd love to meet with Old Tauntonians, Old Weirfieldians, Former Parents & Current Parents at this gathering.

Bar in the Ballroom from 6.00pm (Dinner at 7.30pm) with use of the Churchill Bar afterwards until 11.00pm
Dress Code: Lounge Suit and tie
London Dinner 2018 attendees
Daisy Daniel
house:Besley
class of:2019
attending:Daisy
Cameron Pinn
house:Goodland
class of:2019
attending:Cameron
Anna Bray
house:Bevan
class of:2018
attending:Anna
Vittoria Carloni
house:Weirfield
class of:2018
attending:Vittoria
Abigail Casson
house:Bevan
class of:2018
attending:Abigail
Will Doherty
house:Goodland
class of:2018
attending:Will
Gene Munkongcharoen
house:Weirfield
class of:2018
attending:Gene
Ellie Smith
house:Woodyer
class of:2018
attending:Ellie
Ned Travers
house:Goodland
class of:2018
attending:Ned
Fred Wieser
house:Wills East
class of:2018
attending:Fred
Nadine Alnajjab
house:Weirfield
class of:2017
attending:Nadine
Matteo Bandera
house:Fairwater
class of:2017
attending:Matteo
Eva Coulibaly-Willis
house:Besley
class of:2017
attending:Eva
Umberto Giordano
house:Wills East
class of:2017
attending:Umberto
Vittorio Giordano
house:Wills East
class of:2017
attending:Vittorio
Andrea Gurr
house:Bevan
class of:2017
attending:Andrea
Liz Ji
house:Weirfield
class of:2017
attending:Liz
Valentin Pechnikov
house:Wills East
class of:2017
attending:Valentin
Markas Povilaika
house:Fairwater
class of:2017
attending:Markas
Alessandro Rossi Polvara
house:Fairwater
class of:2017
attending:Alessandro
Amanda Steele Falcon
house:Bevan
class of:2017
attending:Amanda
Hera Bradly
house:Jenkin
class of:2016
attending:Hera
Cynthia Deng
house:Weirfield
class of:2016
attending:Cynthia
Pip Jackson
house:Weirfield
class of:2016
attending:Pip
Joe Notaro-Livingstone
house:Goodland
class of:2016
attending:Joe
Liam Travers
house:Marshall
class of:2016
attending:Liam
Freddie Cooney
house:Marshall
class of:2015
attending:Freddie
Leen Alnajjab
house:Weirfield
class of:2014
attending:Leen
Campbell Bradly
house:Jenkin
class of:2014
attending:Campbell
Carly Brown
house:Besley
class of:2014
attending:Carly
Ed Clark
house:Marshall
class of:2014
attending:Ed
Nick Evry
house:Wills East
class of:2014
attending:Nick
Lexi Harvey
house:Weirfield
class of:2014
attending:Lexi
Kate Hebditch
house:Bevan
class of:2014
attending:Kate
Sophie Hupfer
house:Weirfield
class of:2014
attending:Sophie
Charlie Lamb
house:Evans
class of:2014
attending:Charlie
Amelia Moore
house:Jenkin
class of:2014
attending:Amelia
Ellie Newton
house:Jenkin
class of:2014
attending:Ellie
Cheryl Notaro-Livingstone
house:Bevan
class of:2014
attending:Cheryl
Tom Popplewell
house:Goodland
class of:2014
attending:Tom
Mathew Sibal
house:Evans
class of:2014
attending:Mathew
Jamie Skinner
house:Evans
class of:2014
attending:Jamie
Annabelle Wilman
house:Weirfield
class of:2014
attending:Annie
Sophia Bond
house:Jenkin
class of:2013
attending:Sophia
Evie Bown
house:Weirfield
class of:2013
attending:Evie
James Carter
house:Wills East
class of:2013
attending:James
George Hallas
house:Wills West
class of:2013
attending:George
Alex Mogg
house:Marshall
class of:2013
attending:Alex
Benson Pocock
house:Evans
class of:2013
attending:Benson
Sebastian Ralph
house:Evans
class of:2013
attending:Sebastian
Charles Solanki
house:Goodland
class of:2013
attending:Charles
Tom Woolstencroft
house:Goodland
class of:2013
attending:Tom
Hendrik Buechner
house:Fairwater
class of:2012
attending:Hendrik
Tristan Freeman
house:Evans
class of:2012
attending:Tristan
Ed Hatfield
house:Marshall
class of:2012
attending:Ed
Christopher James
house:Evans
class of:2012
attending:Chris
Oliver Kelham
house:Goodland
class of:2012
attending:Oliver
Josh Kelly MSc
house:Evans
class of:2012
attending:Josh
Harry Speedy
house:Fairwater
class of:2012
attending:Harry
Will Martin
house:Fairwater
class of:2009
attending:Will
Nick Neubert
house:Marshall
class of:2009
attending:Nick
Brendan Spokes
house:Wills East
class of:2009
attending:Brendan
Harry Bunting
house:Goodland
class of:2007
attending:Harry
Ed Gauntlett
house:Evans
class of:2007
attending:Ed
Jonathan Todd
house:Evans
class of:2007
attending:Jonathan
Fraser Dyer
house:Wills East
class of:2006
attending:Fraser
Joseph Joyce
house:Wills East
class of:2006
attending:Joseph
Guy Spencer
house:Wills East
class of:2006
attending:Guy
Andrew Mason
house:Wills West
class of:2005
attending:Andrew
Tim Smart
house:Fairwater
class of:1992
attending:Tim
Mark Wilkinson
house:School House
class of:1990
attending:Mark
John Hayfron-Benjamin
house:School House
class of:1989
attending:John
Tessa Green (Snell)
house:Gloucester
class of:1985
attending:Tessa
Robin Birtwistle
house:School House
class of:1978
attending:Robin
Michael Pudner
house:School House
class of:1978
attending:Mike
Karsten Marshall
house:Foxcombe
class of:1977
attending:Karsten
Andrew Davis
house:Foxcombe
class of:1976
attending:Andrew
Leslie-Ann Davis (Rice)
house:Babbingly
class of:1976
attending:Leslie-Ann
Andy Oakley
house:School House
class of:1976
attending:Andy
Jonathan Stocker
house:Foxcombe
class of:1975
attending:Jonathan
Henry Keeling
house:School House
class of:1974
attending:Henry
Roger Reed
house:Foxcombe
class of:1974
attending:Roger
Mark Stocker
house:Foxcombe
class of:1974
attending:Mark
Massoud Entekhabi FCA CPA
house:Wills West
class of:1973
attending:Massoud
Clive Goodchild
house:Wills West
class of:1973
attending:Clive
Will Osmond
house:Foxcombe
class of:1972
attending:Will
Simon Smart BSc FCA
house:Fairwater
class of:1966
attending:Simon
Robert Vincent
house:Fairwater
class of:1960
attending:Robert
David Bridges GRSM ARCM ARCO
house:OTA President
attending:David
Ed Burnett
house:Deputy Headmaster
attending:Ed
Nadine Latte
house:Foundation Director
attending:Nadine
InTouch-Online (v 2.8.6.2) supplied by InTouch Software