Scroll down to view a list of current attendees - please log in to book for this event.

1847 Society Lunch 2017
Saturday 23 September 2017
1847 Society Lunch 2017 attendees
Kajol Benelli
house:Woodyer
class of:2019
attending:Kajol Benelli
Jemima Cranston-Jones
house:Weirfield
class of:2019
attending:Jemima Cranston-Jones
Tadhg Hearn
house:Evans
class of:2019
attending:Tadhg Hearn
Joe Heybourne
house:Marshall
class of:2019
attending:Joseph Heybourne
Tom Walsh
house:Marshall
class of:2019
attending:Tom Walsh
Amelia Davies
house:Besley
class of:2018
attending:Amelia Davies
Tia Hawkins
house:Besley
class of:2018
attending:Tia Hawkins
Patrick Lee
house:Fairwater
class of:2018
attending:Patrick Lee
Nina Porter
house:Jenkin
class of:2018
attending:Nina Porter
Josie Taylor
house:Besley
class of:2018
attending:Josie Taylor
Millie Tyler
house:Bevan
class of:2018
attending:Millie Tyler
Kieran Bailey
house:Goodland
class of:2017
attending:Kieran Bailey
Nicholas Brown
house:Evans
class of:2017
attending:Nicholas Brown
Jamie Wilman
house:Fairwater
class of:2010
attending:Jamie Wilman, Lilly Freeman
OJ Wooding
house:Evans
class of:2002
attending:OJ Wooding, Eva Wooding
Jonathan Skittrall
house:Evans
class of:1992
attending:Jonathan Skittrall, Saskia Skittrall
Hamish Young
house:School House
class of:1990
attending:Hamish Young
Alison Salvador (Brabner)
house:Jenkin
class of:1987
attending:Alison Salvador
Mark Hobbs
house:Fairwater
class of:1979
attending:Mark Hobbs, Vibeke Hobbs
Ross Moon
house:Wills East
class of:1973
attending:Ross Moon
Simon Nicholson
house:Wills East
class of:1973
attending:Simon Nicholson
Will Osmond
house:Foxcombe
class of:1972
attending:Will Osmond, Sharon Osmond
Peter Blacow
house:Foxcombe
class of:1969
attending:Peter Blacow, Christine Blacow
Chris Andrews
house:Somerset
class of:1966
attending:Chris Andrews, Sandra Williams
Michael Farrar-Hockley
house:Wills West
class of:1965
attending:Michael Farrar-Hockley, Valerie Farrar-Hockley
Jane Barrie OBE DL (Pearson)
house:Weirfield School
class of:1964
attending:Jane Barrie, Dr Ian Barrie
Iain Morison
house:Wills West
class of:1964
attending:Iain Morison
Jonathan Hall CB OBE DL
house:Wills West
class of:1963
attending:Jonathan Hall
Geoff Matthews BA LLD (Hons)
house:School House
class of:1959
attending:Geoff Matthews, Jackie Matthews
David Jenkins
house:Wills West
class of:1958
attending:David Jenkins
David Watson MA FCA
house:Wills West
class of:1958
attending:David Watson, Viv Watson
Ian Allely
house:Wills East
class of:1957
attending:Ian Allely
Michael Button FCA
house:Wills East
class of:1956
attending:Michael Button
John Luke
house:Wills East
class of:1956
attending:John Luke, Lesley Luke
Irving Struel
house:Fairwater
class of:1956
attending:Irving Struel
John Pangbourne
house:Wills West
class of:1955
attending:John Pangbourne, Carole Pangbourne
Michael Steyn
house:Fairwater
class of:1955
attending:Michael Steyn, Stephanie Sales
Moger Woolley
house:Fairwater
class of:1954
attending:Moger Woolley, Gill Woolley
Pamela Greenslade
house:Weirfield School
class of:1953
attending:Pamela Greenslade
David Smith
house:School House
class of:1953
attending:David Smith
David Mason
house:Fairwater
class of:1951
attending:David Mason, Sheila Stacey
Wes Wyatt
house:Fairwater
class of:1950
attending:Wes Wyatt, Olive Wyatt
David Brighton (Deceased)
house:Fairwater
class of:1949
attending:David Brighton
Geoff Moffatt
house:School House
class of:1948
attending:Geoff Moffatt
David Yule
house:Somerset
class of:1948
attending:David Yule, Mary Yule
Pamela Brabner
house:Former Parent
attending:Pamela Brabner
David Bridges GRSM ARCM ARCO
house:OTA President
attending:David Bridges
Chris Butters FCA
house:TSEC Governor
attending:Chris Butters, Janet Butters
Matthew Dietz
house:Former Parent
attending:Matthew Dietz, Marion Dietz
Lee Glaser BSc MA
house:Headmaster
attending:Lee Glaser
Geoff & Elizabeth Hayes
house:Former Parent
attending:Geoff Hayes, Elizabeth Hayes
Damian Henderson
house:Deputy Head - Academic
attending:Damian Henderson
Alannah Hunt FCIPD
house:TSECHonLifeVP
attending:Alannah Hunt
Judy Jones BA Dip St Couns (Iredale)
house:Former Staff
attending:Judy Jones, Jonah Jones
Nadine Latte
house:Foundation Director
attending:Nadine Latte
Neil Mason
house:Current Staff
attending:Neil Mason
Elaine Waymouth
house:TSEC Governor
attending:Elaine Waymouth, Terry Waymouth
George & Rebecca Welch
house:Current Parent
attending:George Welch
Sandra Wickham
house:Former Staff
attending:Sandra Wickham
Andrew & Robyn Edwards
attending:Andrew Edwards, Robyn Edwards
InTouch-Online (v 2.8.6.2) supplied by InTouch Software