Scroll down to view a list of current attendees - please log in to book for this event.

Reunion 2017 - Dinner
Saturday 17 June 2017
Taunton School
Reunion 2017 - Dinner attendees
Lucy Ashton (Webber)
house:Bevan
class of:2007
attending:Lucy Ashton
Tom Barber
house:Goodland
class of:2007
attending:Tom Barber
Amy Bray
house:Jenkin
class of:2007
attending:Amy Bray
Lucie Burrows
house:Besley
class of:2007
attending:Lucie Burrows
Chekko Carpenter
house:Jenkin
class of:2007
attending:Chekko Carpenter
Ann Coombes
house:Bevan
class of:2007
attending:Ann Coombes
Emily Garland
house:Besley
class of:2007
attending:Emily Garland
Iain Large
house:Goodland
class of:2007
attending:Iain Large
James McKinney MPhys
house:Goodland
class of:2007
attending:Cheryl McGee, James McKinney
Sarah Pugh
house:Besley
class of:2007
attending:Sarah Pugh
Justine Singleton
house:Besley
class of:2007
attending:Justine Singleton
Lydia Yiend MBBCh (Hayden)
house:Besley
class of:2007
attending:Lydia Hayden
Laura Aalen
house:Murray
class of:1997
attending:Laura Aalen
Sarah Pillar
house:Murray
class of:1997
attending:Sarah Pillar
Joanne Haran (Flatters)
house:Jenkin
class of:1987
attending:Joanne Haran
Denise Rogers
house:Bevan
class of:1987
attending:Denise Rogers
Alison Salvador (Brabner)
house:Jenkin
class of:1987
attending:Alison Salvador
Richard Willacy
house:Wills West
class of:1981
attending:Richard Willacy, Caroline Willacy
Helen Carpenter (Blackburn)
house:Weirfield
class of:1974
attending:Helen Carpenter, Andrew Carpenter
Henry Keeling
house:School House
class of:1974
attending:Henry Keeling
Ross Moon
house:Wills East
class of:1973
attending:Ross Moon
Simon Nicholson
house:Wills East
class of:1973
attending:Simon Nicholson, Jeannette Nicholson
Keith Mitchell
house:Marshall
class of:1971
attending:Keith Mitchell
Tony Weeks
house:School House
class of:1967
attending:Tony Weeks
Ian Irvin
house:Somerset
class of:1964
attending:Tina Irvin, Ian Irvin
Clive Roberts AKC MD FRCP FHEA
house:Somerset
class of:1964
attending:Dr Clive Roberts
Judith Dawson (Dowell)
house:Weirfield School
class of:1963
attending:Judith Dawson, Allan Dawson
Roger Ward
house:School House
class of:1960
attending:Roger Ward, Heather Ward
David Jenkins
house:Wills West
class of:1958
attending:David Jenkins
John Pangbourne
house:Wills West
class of:1955
attending:John Pangbourne, Carole Pangbourne
Jimmy Bake
house:Wills West
class of:1954
attending:Jimmy Bake
Derrick Mead
house:Wills West
class of:1953
attending:Derrick Mead, Marian Mead
Graham Lewis BA (Deceased)
house:Fairwater
class of:1951
attending:Graham Lewis, Mair Lewis
Michael Willacy CBE FCIPS (Deceased)
house:Wills West
class of:1951
attending:Michael Willacy
Wes Wyatt
house:Fairwater
class of:1950
attending:Wes Wyatt, Olive Wyatt
David Brighton (Deceased)
house:Fairwater
class of:1949
attending:David Brighton
Steve Harvey
house:Senior Day Boys
class of:1944
attending:Steve Harvey, Kate Harvey
Joan Bird
house:Former Staff
attending:Joan Bird
David Bridges GRSM ARCM ARCO
house:OTA President
attending:David Bridges
John Brown MA
house:Current Staff
attending:John Brown
John Carrington MA
house:Former Staff
attending:John Carrington, Ann Carrington
Lee Glaser BSc MA
house:Headmaster
attending:Lee Glaser, Liz Glaser
Richard Jowett
house:Former Staff
attending:Richard Jowett, Gill Jowett
Nadine Latte
house:Foundation Director
attending:Nadine Latte
Nigel Maggs
house:Former Staff
attending:Nigel Maggs, Jennie McDermott
Roger Priest
house:Former Staff
attending:Roger Priest, Lillian Priest
Trevor Snow
house:Former Staff
attending:Trevor Snow, Angela Snow
Hugh Todd
house:Former Staff
attending:Hugh Todd
Sandra Wickham
house:Former Staff
attending:Sandra Wickham
Cyril Kelly BA
attending:Cyril Kelly
Stephen Pugh
attending:Stephen Pugh
Senga Westwater
attending:Senga Westwater
InTouch-Online (v 2.8.6.2) supplied by InTouch Software